22 maja czternaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, pt „Zdrowie w słowach zaklęte”, który był organizowany przez Szkołę Podstawową w Dzierzgowie.
czytaj dalej... na temat: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski, pt. „Zdrowie w słowach zaklęte”
20 maja w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły – św. Jana Pawła II. Był to wyjątkowy dzień pełen refleksji, wspólnej modlitwy i radosnego świętowania.
czytaj dalej... na temat: Dzień Patrona Szkoły 2026
W piątek 15 maja uczniowie klas VI b i VII a pod opieką pań: Marzeny Ulatowskiej, Joanny Wawszczak i Anety Roman wyruszyli na wycieczkę do Krynicy Morskiej. Wyruszyliśmy bardzo wcześnie rano, ale ku ogromnemu zaskoczeniu nauczycieli… nikt nie zaspał!
czytaj dalej... na temat: Wycieczka do Krynicy Morskiej
30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.
czytaj dalej... na temat: 3 Maja - Święto Konstytucji
29 kwietnia nasza klasa V zamieniła się w prawdziwy Olimp – i to bez konieczności wspinania się na górę! Wszystko za sprawą niezwykłego podsumowania działu o mitologii, które przybrało formę „Uczty na Olimpie”.
czytaj dalej... na temat: Uczta na Olimpie
W naszej szkole odbył się Szkolny Tydzień Profilaktyki, podczas którego uczniowie wszystkich etapów edukacyjnych uczestniczyli w różnorodnych działaniach promujących zdrowie, bezpieczeństwo i dobre relacje społeczne.
czytaj dalej... na temat: Szkolny Tydzień Profilaktyki