Wyjazd integracyjny kl. IVb

🗓 Utworzono dnia 21.06.2023

19 czerwca 2023 roku uczniowie klasy IV b wraz z wychowawczynią i rodzicami postanowili miło spędzić czas na pikniku integracyjnym w Łaniętach. Pogoda dopisywała, więc nie było czasu na nudę. Przy dźwiękach dobrej muzyki wszyscy ruszyli na plac przy remizie OSP, aby wziąć udział w grach i zabawach sportowych. Uczniowie mieli do dyspozycji huśtawki, stół do tenisa i oczywiście dużo przestrzeni do aktywnej rekreacji. Niezapomnianą atrakcją tego dnia był również przejazd bryczką konną po okolicy. Przejażdżka okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wszystkim się podobała. Niektórzy z nas jechali takim pojazdem po raz pierwszy, więc wrażeń było co niemiara. Po tak aktywnie rozpoczętym dniu nadszedł czas na odpoczynek w altance i posiłek przygotowany na tę okoliczność przez Rodziców. Kiełbaski upieczone na grillu, świeże bułeczki, smaczne ciasta, napoje chłodzące, owoce, lody i wiele innych przekąsek smakowało wszystkim doskonale. Kiedy już został zaspokojony głód i pragnienie niektórzy ruszyli do tańca, albo śpiewali karaoke. Takim to właśnie muzycznym akcentem zakończyliśmy nasz piknik integracyjny, który był doskonałą okazją do wzmocnienia więzi koleżeńskich, rozmów, spontanicznych zabaw oraz gier sportowych na świeżym powietrzu. Wielkie podziękowania należą się Rodzicom, którzy zadbali nie tylko o poczęstunek, ale również o atrakcje i bezpieczeństwo podczas klasowego spotkania.

Wyjazd integracyjny klasy IV b

🗓 Utworzono dnia 21.06.2023, 18:02