Dzień Babci i Dziadka 2022

🗓 Utworzono dnia 23.01.2022

„KOCHAMY WAS – JAK Z BABCIĄ I DZIADKIEM SPĘDZAMY CZAS
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU W KRZYNOWŁODZE MAŁEJ

Dzień Babci i Dziadka, to czas kiedy przedszkolaki szykują laurki, życzenia i wierszyki. W tym roku ze względu na pandemię Covid 19 nie udało się przygotować specjalnych występów na te dni, ani zaprosić Babć i Dziadków do odwiedzin w przedszkolu, jednak nie oznacza to, że wnuczki i wnuczkowie zapomnieli o swoich dziadkach.

Czwartek 20 stycznia był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Tego dnia odbyło sie bowiem nagranie przedstawień dla babć i dziadków. Pszczółki z Panią Anetą Marchewka, Smerfy z Panią Renatą Radomską, Biedronki z Panią Marta Radziwonką i Słoneczka z Panią Elżbietą Żmijewską już z końcem listopada wzięły się ochoczo do pracy i przygotowywały piosenki, wierszyki oraz różnorodne prezenty dla  kochanych babć i dziadków. Wreszcie kiedy nadszedł ten dzień, kamery poszły w ruch i wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania. Przedszkolaki zachowały się jak prawdziwi aktorzy na prawdziwych scenach. Były przerwy w stylu STOP KLATKA, powtórzenia ujęć, ale to wszystko nic, bo efekt jest wspaniały. Filmy z nagraniami występów już są  rozdane. Mamy nadzieję, że będą się podobały i wycisną niejedną łzę wzruszenia! Zapraszamy na występ dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=PeIiWugbIOs Miłego oglądania i niezapomnianych wrażeń!!!

Dzień Babci i Dziadka 2022

🗓 Utworzono dnia 23.01.2022, 17:02