Dzień Chłopaka 2021

🗓 Utworzono dnia 01.10.2021

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które w Punkcie i Oddziale Przedszkolnym w Krzynowłodze Małej obchodziliśmy 30 września. Z tej okazji nasze dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki, m.in kolorowe medale, dyplomy oraz ciekawe upominki. Nie zabrakło też słodkości dla wszystkich dzieci. Z każdej sali dochodziły dźwięki muzyki, słychać było śpiew i wesołe sto lat. Super zabawa trwała przez cały dzień a dzieci z uśmiechem na twarzy i zadowolone wracały do domów. Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu niespodzianki.

Uczennice wszystkich klas pamiętały o swoich kolegach, wręczając im drobne upominki, natomiast dziewczęta z klasy VIII a wraz z wychowawczynią spędziły ten dzień wyjazdowo. Dzień Chłopaka świętowali oni w kręgielni w Ciechanowie. Wspólny wyjazd dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się również fantastycznym sposobem na aktywność ruchową, zabawę i naukę inną niż dotychczas. Wszyscy świetnie sobie radzili, a niektórzy wykazali się nawet ciekawymi pomysłami na celne rzuty. Współzawodnictwo na torze okazało się świetną zabawą również dla opiekunów grupy. Dwie godziny szybko minęły i z żalem musieliśmy opuścić kręgielnię. Na koniec odwiedziliśmy jeszcze jedno miejsce, ale to już nasza mała tajemnica JJJ. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały: wychowawczyni – Marzena Ulatowska oraz rodzice: p. Justyna Chmielińska i p. Katarzyna Olszewska.

Dzień Chłopaka 2021

🗓 Utworzono dnia 04.10.2021, 21:26