Dzień Rodziny

🗓 Utworzono dnia 05.07.2022

W środę 22.06.2022r. wszystkie przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej zaprosiły swoich Rodziców na występ przygotowany z okazji Dnia Rodziny. Ach co to był za dzień! Dzieci pod kierunkiem nauczycielek: Elżbiety Żmijewskiej, Renaty Radomskiej, Marty Radziwonki i Anety Marchewki przygotowały szereg atrakcji, by jak najlepiej ugościć swoich Rodziców w tym wyjątkowym dniu. Słoneczna pogoda, świetne humory – to dzięki temu piknik rodzinny zyskał przyjemną oprawę, a zebrani goście z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis kreatywności oraz zdolności i umiejętności wokalnych, muzycznych i tanecznych. Spragnieni przeżyć artystycznych, Rodzice wysłuchali piosenek przygotowanych przez ich pociechy a Pani Dyrektor i Pan Dyrektor złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Po występach odbyło się wręczanie własnoręcznie zrobionych przez dzieci upominków. Było coś dla ducha, ale też i dla ciała, dlatego dalsza część uroczystości miała charakter sportowy. Dzięki ćwiczeniom przy muzyce zarówno dzieci jak i rodzice przygotowali swoje ciało do różnych zabawach sportowych, które jeszcze na nich czekały. Gwar, śmiech i radość słychać było na terenie całej szkoły. Wszyscy doskonale się bawili przy „skokach na jednej nodze” czy podczas zabawy w „strzelanie goli”. Przedszkolaki i pełni werwy rodzice, wspólnie spędzali czas na zabawie. Oprócz tych sportowych atrakcji Rodzice mogli podziwiać galerię swoich portretów wykonanych przez ich dzieci. Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci Państwa jak i naszych małych przedszkolaków, bo wspólny czas - to najlepszy prezent i dla dziecka, i dla rodzica.

Dzień Rodziny

🗓 Utworzono dnia 05.07.2022, 20:56