Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz

🗓 Utworzono dnia 30.08.2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej nagrodzeni w konkursie organizowanym przez KRUS pt. „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w konkursie plastycznym na temat bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym organizowanym przez KRUS. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

Pod ocenę komisji poddanych zostało 125 prac, które wpłynęły z 16 szkół z terenu działania Placówki Terenowej KRUS w Przasnyszu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się już w marcu, jednak ze względu na sytuację epidemiczną, dopiero teraz było możliwe wręczenie nagród laureatom.

Dlatego też 17 września naszą szkołę odwiedzili: Kierownik PT KRUS Przasnysz Pan Grzegorz Lewandowski i Starszy Specjalista ds. Prewencji Pani Małgorzata Krawczyk. Przedstawiciele KRUS w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców oraz klas, do których chodzą nagrodzeni uczniowie  podziękowali za udział w konkursie i zachęcali dzieci do dalszej współpracy.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody multimedialne ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Cenne upominki trafiły do:

Adama Bobińskiego ucznia klasy III za zajęcie II miejsca (młodsza kategoria wiekowa)

Marty Miecznikowskiej uczennicy klasy VI za zajęcie II miejsca (starsza kategoria wiekowa).

Patrycji Olszewskiej uczennicy klasy IV –  za wyróżnienie w  młodszej kategorii wiekowej.

Pani Dyrektor Małgorzata Budna podziękowała przedstawicielom KRUS w Przasnyszu za współpracę w zakresie bezpieczeństwa uczniów. Podkreśliła również zaangażowanie pani Urszuli Chodkowskiej, która koordynowała przebieg konkursu w szkole oraz wkład wychowawców w motywowanie dzieci do aktywnego udziału.

Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz

🗓 Utworzono dnia 30.08.2021, 20:47