Turniej BRD - etap gminny

🗓 Utworzono dnia 26.03.2024

W poniedziałek – 25 marca odbył się gminny etap Turnieju BRD. W tym roku gościła nas Szkoła Podstawowa w Ulatowie Adamach. Organizatorem eliminacji, jak zawsze był Urząd Gminy w Krzynowłodze Małej.

Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

• młodsza grupa wiekowa składająca się z dwóch dziewczynek i dwóch chłopców: Natalia Platta, Oliwia Pejs, Wiktor Radziwonka oraz Karol Kawiecki
  • starsza grupa wiekowa to: Nikola Górczyńska, Gabriela Czaplicka i Szymon Jakubowski.

W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

• I miejsce w starszej grupie wiekowej – Nikola Górczyńska
  • I miejsce w młodszej grupie wiekowej - Karol Kawiecki
  • II miejsce w młodszej grupie wiekowej – Natalia Platta
  • III miejsce w młodszej grupie wiekowej – Oliwia Pejs

W klasyfikacji ogólnej Młodsza grupa wiekowa zajęła I miejsce, czym wywalczyła sobie udział w rozgrywkach powiatowych. Starsza grupa wiekowa zajęła II miejsce. Opiekunem grup była p. Iwona Czajkowska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, zaś zwycięzcom pierwszego miejsce życzymy sukcesów na kolejnym szczeblu.

Turniej BRD - etap gminny

🗓 Utworzono dnia 26.03.2024, 21:21