Podsumowanie półrocznej działalności SKO

🗓 Utworzono dnia 01.02.2024

Szacunek dla pieniędzy, umiejętność właściwego gospodarowania własnymi funduszami, systematyczność i zdrowa rywalizacja to cechy, które są bardzo ważne w całym życiu każdego człowieka. Dlatego w kolejnym roku działalności naszego SKO uczniowie rywalizują o Puchar Prezesa Limes Banku w Chorzelach.

październiku na najwyższym stopniu podium znaleźli się uczniowie klasy trzeciej, którzy w listopadzie przekazali cenne trofeum klasie drugiej.
grudniu ze zdobycia Pucharu cieszyli się z kolei pierwszoklasiści.
Dotychczas oszczędzający zgromadzili na swoich kontach aż 8876 złotych.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w niezwykłej lekcji przeprowadzonej przez  Panią Agnieszkę Dziwurę z Limes Banku. Dzieci miały okazję poznać krótką historię pieniędzy, przekonać się o ich wartości i zrozumieć, jak ważne jest oszczędzanie. Otrzymały także swoje pierwsze książeczki oszczędnościowe.

Przypominamy także o comiesięcznych konkursach o Puchar klasowy oraz indywidualny tytuł Mistrz Oszczędzania. O zwycięstwie zdecyduje udział w konkursach SKO, liczba wpłat w miesiącu oraz wartość środków zgromadzonych na książeczce oszczędnościowej. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Za wszystkich mocno trzymamy kciuki. Powodzenia!

Podsumowanie półrocznej działalności SKO

🗓 Utworzono dnia 01.02.2024, 09:33