"Nowa sala" dla pierwszaków

🗓 Utworzono dnia 01.02.2024

Rodzice uczniów klasy pierwszej odnowili salę lekcyjną.

Ferie to dla uczniów czas odpoczynku od nauki i zimowych wyjazdów. Jednak kiedy dzieci odpoczywają, rodzice zamienili narty i deski snowboardowe na wałki i pędzle….

Rodzice uczniów klasy pierwszej, z własnej inicjatywy w tegoroczne ferie wyremontowali salę lekcyjną swoich dzieci. Początkowo w planach mieli położenie nowej podłogi, jednak zmieniło się dużo, dużo więcej: wymieniono podłogi, oświetlenie, oraz pomalowano ściany. Dzięki mobilizacji oraz zaangażowaniu wielu osób, wnętrze sali stało się czyste, nowoczesne i bardziej funkcjonalne. Z pewnością uczniom będzie przyjemniej spędzać czas w odświeżonych klasach.

Środki finansowe na wykonanie niezbędnych prac pozyskane zostały ze zbiórki organizowanej wśród rodziców, sponsorów, oraz wsparcia Rady Rodziców.

Rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem. Jedni pracowali całymi dniami, inni przychodzili wtedy, kiedy tylko mogli. Jednak wszyscy, „ ramię w ramię” by zdążyć przed zakończeniem ferii.

Dyrekcja szkoły wraz z Radą Pedagogiczną składają serdecznie podziękowania:

• Za wsparcie finansowe – wszystkim Rodzicom uczniów klasy pierwszej oraz Szkolnej Radzie Rodziców;
  • Za zaangażowanie w prace remontowe

- Państwu Weronice i Damianowi Strzeleckim;

- Państwu Marcie i Mateuszowi Radziwonkom;

- Państwu Paulinie i Arturowi Janowskim;

- Państwu Dominice i Zbigniewowi Konopkom;

- Państwu Annie i Maciejowi Paradowskim;

- Państwu Ilonie i Januszowi Leleniewskim;

- Państwu Klaudynie i Łukaszowi Piotrowskim;

- Pani Katarzynie Borkowskiej;

- Pani Kamili Borowej;

- Pani Ewie Nadrowskiej;

- Pani Weronice Szymańskiej;

- Panu Stanisławowi Banulowi;

Cieszymy się, że mamy możliwość zaznania ludzkiej serdeczności i bezinteresowności. Tak wspaniała inicjatywa będąca wynikiem świetnej współpracy szkoły z rodzicami oraz ogromne zaangażowanie rodziców w szkolne życie warte są propagowania, pochwały i naśladowania.

"Nowa sala" dla pierwszaków

🗓 Utworzono dnia 01.02.2024, 09:21